wspolpraca
wspolpraca

INFORMACJE OGÓLNE

Współpraca zawierana jest na okres 1 lub 3 miesięcy. Rozpoczynamy od wypełnienia formularza ankiety. Na jego podstawie ustałam indywidualny plan dietetyczny oraz treningowy. Dodatkowo wspieramy ten okres suplementacją. Przed rozpoczęciem ważne aby wykonać zdjęcia całej sylwetki - najlepiej przodem/bokiem/tyłem. Takie zdjęcia powtarzamy po każdym miesiącu.

W trakcie współpracy możliwe jest wykonanie odpowiednich badań, wskazanych oraz odczytanych wraz z wynikami, przeze mnie. To kompleksowe działanie ma na celu poprawę zdrowia, samopoczucia oraz osiągów. Po wykonaniu odpowiednich badań, zarówno dieta jak i suplementacja mogą ulec zmianie.

Współpraca ma na celu utrzymywanie stałego kontaktu. Służę pomocą przy przepisach kulinarnych oraz w temacie odstępstw od diety. Wyrażam zgodę na tzw. "cheat meal" lub nie.

Co tydzień/dwa tygodnie monitorujemy postępy - dzięki przesłanym do mnie raportom (miara uda, ręki, klatki piersiowej, bioder, pasa oraz aktualnej wagi).

W ciągu trzech miesięcy dieta oraz plan treningowy ulegają rotacji, aby utrzymać osiągnięcie założonego celu. Jeśli nie będzie efektów - po feedbacku reaguję i wdrażam nowy plan. Wsparcie psychiczne oraz motywacja odgrywają znaczącą rolę przy tego typu współpracy.